interREGIObus

to:
  • ceny biletów kupionych przez internet zaczynające się od 1 zł,
    całoroczne autobusy na trasie Katowice – Kraków – Tarnów – Rzeszów (autostradą A4) oraz sezonowe kursy na trasach Katowice – Rabka-Zdrój – Zakopane i Katowice – Kraków – Rzeszów – Ustrzyki Górne,
  • rekorodowo krótki czas przejazdu z Rzeszowa do Krakowa (nawet w 2 godziny!),
  • podróż „od drzwi do drzwi” – wygodne przesiadki z autobusów na pociągi REGIO i interREGIO,
  • połączenia obsługiwane przez wygodne autokary turystyczne wyposażone w toalety.

Autobusy kursują do 31.08.2015 r.


Uwaga!

W dniach szczytów przewozowych mogą występować przypadki braku możliwości wejścia do interREGIObusów z powodu ich przepełnienia. Pierwszeństwo wejścia mają osoby z biletami ważnymi na przejazd w 2. klasie pociągami interREGIO. Podróżnemu, który uzyskał od pracownika obsługi konduktorskiej poświadczenie o braku miejsca w interREGIO busie, przysługuje zwrot należności za niewykorzystany bilet na przejazd jednorazowy w pełnej wysokości – bez potrącania odstępnego. W przypadku braku takiego poświadczenia podróżny ma prawo złożyć reklamację zgodnie z §24 Regulaminu przewozu (RPR). W interREGIO busach nie ma możliwości przewozu rowerów.


Lokalizacje wszystkich przystankow interREGIObusów można znaleźć poniżej:

Lokalizacja przystanku interREGIO busów w Makowie Podhalańskim UWAGA: czasowa zmiana przystanku - obecnie przystanki IR bus znajdują się na przystankach autobusów i busów na ul. 3 Maja przy skrzyżowaniu z ul. Kolejową.
ZałącznikRozmiarData
Rozkład jazdy połączeń interREGIObus ważny od 14.06.2015 r. do 31.08.2015 r.43.92 KB2015-05-26